Владислав Мангер: Україна зробила іще один крок назустріч Європі

11.05.2017

Сьогодні, 11 травня, відбулася важлива подія для нашої держави – Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

Херсонщина однією з перших долучилася до відзначення довгоочікуваного рішення. На центральній площі міста зібралися вчителі, лікарі, спортсмени, громадські діячі, митці, посадовці та депутати.

«Україна зробила іще один крок назустріч Європі. Кожен крок дається нам великою ціною… і навіть ціною життя. Так, попереду ще багато роботи. Нам потрібно відбувати державу, зробити її міцною та заможною, щоб сусіди нам заздрили. І не підвести тих людей, які поклали своє життя задля добробуту України та кожного з нас», – наголосив голова обласної ради Владислав Мангер.

Право підняти Державний прапор України та Прапор Євросоюзу, як символ вільного європейського вибору України, надали голові обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву, голові громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність», учаснику бойових дій Ігорю Кравцю та учаснику ХХХ та ХХХІ літніх Олімпійських ігор, срібному призеру ХХVІІ Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року, бронзовому призеру чемпіонату світу та срібному призеру чемпіонату Європи 2014 року, Заслуженому майстру спорту України з легкої атлетики Андрію Проценку.

Опісля керівництво міста та області разом із херсонцями пройшли урочистою ходою до Меморіалу Героїв незалежної України, де вшанували всіх, хто поклав життя за Свободу і мир у нашій державі.