Василь Зеленчук очолив оперативний штаб з реагування на прояви насильницьких дій у Каланчацькому районі

24.12.2015

Перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук та депутат обласної ради Микола Ставицький  з робочим візитом відвідали смт Каланчак, щоб  вивчити ситуацію, яка склалася в прикордонному до анексованого Криму Каланчацькому районі.

1932006_918781168171576_794873101_n

У рамках робочого візиту депутати обласної ради провели  низку  зустрічей з громадою району, депутатами районної ради та представниками силових відомств.

Під час обговорення ситуації місцеві мешканці висловили обурення поведінкою добровольчих батальйонів, що дислокуються в районі. Вони зазначають,  що  мародерство, бійки та погрози  від молодиків у військовій формі  доводять громаду до стану  напруги. 

Після проведення наради з силовиками було прийнято рішення про створення спільного оперативного штабу щодо всебічного оперативного реагування на будь-які прояви насильницьких дій, направлених проти життя та здоров’я жителів Каланчацького району.

Цей штаб очолив перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук. 

Крім того, представники поліції звітуватимуть про хід справ щодо наведення порядку в Каланчацькому районі та про розслідування правопорушень з боку учасників блокади анексованого Криму.

Як зауважив депутат обласної ради Микола Ставицький,  порушники правопорядку в Каланчаку будуть відповідати за свої дії перед законом:

«Учасники блокади повинні зрозуміти одне: ми усіляко підтримаємо блокаду Криму, але ми не дозволимо   мародерам знущатись над мирним населенням Каланчаку. За всі ці злочини та зловживання гостинністю жителів Херсонщини всі будуть відповідати за  законом».

Нагадаємо, вчора на засіданні  ІІ сесії обласної ради депутат Є.Криницький оголосив звернення щодо порушення правопорядку в смт Каланчак людьми у військовій формі, які мають нашивки одного з добровольчих батальйонів. Звернення до  керівництва держави та силових органів про необхідність втрутитися в ситуацію депутатський корпус підтримав одноголосно.