Ситуація в Каланчацькому та Чаплинському районі стабілізована

29.12.2015

Під час проведення засідання оперативного штабу з цивільного захисту населення по забезпеченню нормальних умов життєдіяльності населення та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації, участь у роботі якого взяв голова обласної ради Андрій Путілов, йшлося про ситуацію в прикордонних районах Херсонської області.

1089461184417641_1168163981_n

Зокрема зазначалося, що ситуація в Каланчацькому і Чаплинському районах області після втручання громадськості та проведення віче в Каланчаку стабілізувалася.

На даний час співробітники поліції здійснюють спільне з місцевою самообороною патрулювання вулиць у вечірній та нічний час.

Крім того, за останній тиждень не надходили скарги з боку громадян, які перетинають адміністративний кордон з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Нагадаємо, 24 грудня 2015 року було створено спільний оперативний штаб щодо всебічного оперативного реагування на будь-які прояви насильницьких дій, направлених проти життя та здоров’я жителів Каланчацького району. Очолив оперативний штаб перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук.