Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Суб’єкт внесення проекту рішення:
постійна комісія обласної ради мандатна,
з питань регламенту, депутатської діяльності
та етики, захисту прав і свобод людини,
законності і правопорядку, боротьби з корупцією,
з питань місцевого самоврядування та
адміністративно-територіального устрою

Про внесення змін до перспективного
плану формування територій
громад Херсонської області

Відповідно до статті 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня  2015 року № 214, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Херсонської обласної державної адміністрації від 09 серпня 2018 року № 15-4840/1/18/344 та висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, з питань місцевого самоврядування та адміністративного-територіального устрою від  № , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити проект змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області, виклавши додаток 1 до рішення ХХХV обласної ради VI скликання від 05 червня 2015 року № 1266 у новій редакції (що додається).
  2. Херсонській обласній державній адміністрації направити на затвердження Кабінету Міністрів України схвалену Херсонською обласною радою нову редакцію перспективного плану формування територій громад Херсонської області.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова                                                                                                     В.МАНГЕР

Додаток