Про управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Голова Херсонської обласної ради
Мангер В.М.

Про управління майном, що належить
до спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст Херсонської області

 

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України, створення належних умов для проведення  масових заходів з фізичної культури в Херсонській області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності від ______ №____  «Щодо управління спортивним спорудами (літери А і Б; № 1-4), що розташовані по вул. 49-ї Херсонської Гвардійської дивізії, 26 у м. Херсоні», відповідно до статей 78, 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 43, 60, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати спортивні споруди (літери А і Б; № 1-4), що розташовані на земельній ділянці площею 2,000 га (кадастровий номер – 6510136900:16:002:0055) по вул. 49-ї Херсонської Гвардійської дивізії, 26 у м. Херсоні, які закріплені на праві оперативного управління комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, у господарське відання комунальному підприємству «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради.
  2. Погодити комунальному підприємству «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради спільне використання з комплексною дитячо-юнацькою спортивною школою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації спортивних споруд (літери А і Б; № 1-4), що розташовані на земельній ділянці площею 2,000 га (кадастровий номер – 6510136900:16:002:0055) по вул. 49-ї Херсонської Гвардійської дивізії, 26 у м. Херсоні, на умовах, визначених договором.
  3. Керівникам комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради здійснити дії, передбачені чинним законодавством, на виконання пунктів 1,2 цього рішення.
  4. Керівнику комунального підприємства «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради:
    • надати до обласної ради копії актів приймання-передачі протягом п’яти робочих днів після їх підписання;
    • здійснити державну реєстрацію права господарського відання на спортивні споруди, зазначені у пункті 1 цього рішення, відповідно до вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                     В.М. Мангер