Про програму зайнятості населення Херсонської області на період до 2020 року

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Суб’єкт внесення проекту рішення:
Херсонська обласна державна
адміністрація

Про програму зайнятості
населення Херсонської
області на період до 2020 року

З метою забезпечення реалізації державної політики зайнятості населення на території області на основі взаємодії місцевих органів влади, роботодавців та профспілок, забезпечення регулювання ринку праці за допомогою правового, організаційного та економічного механізмів, враховуючи лист Херсонської обласної державної адміністрації від 08 червня 2018 року № 15-3986/0/18/322, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці від _______ № _____, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 18 Закону України «Про зайнятість населення», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму зайнятості населення Херсонської області на період до 2020 року, що додається.
  2. Херсонській обласній державній адміністрації щорічно до 30 січня року, наступного за звітним, надавати обласній раді інформацію про хід виконання програми зайнятості населення Херсонської області на період до 2020 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Голова                                                                                            В.МАНГЕР

Додаток