Про програму стимулювання населення, ОСББ та ЖБК Херсонської області до впровадження енергоефективних заходів на 2018 – 2020 роки

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
ПРОЕКТ

Про програму стимулювання
населення, ОСББ та ЖБК
Херсонської області до
впровадження енергоефективних
заходів на 2018 – 2020 роки

Розглянувши лист Херсонської обласної державної адміністрації від 05 квітня 2018 року № 15-2266/0/18/317 про проект програми стимулювання населення, ОСББ та ЖБК Херсонської області до впровадження енергоефективних заходів на 2018 – 2020 роки, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі від_________ №____, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму стимулювання населення, ОСББ та ЖБК Херсонської області до впровадження енергоефективних заходів на 2018 – 2020 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Херсонській обласній державній адміністрації щороку до 01 березня інформувати обласну раду про хід виконання Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово- комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Голова обласної ради                                                                             В.М.Мангер

Додаток