Постійна комісія з питань управління об’єктами комунальної власності розглянула понад 30 питань

13.10.2017

Учора, 12 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

У ході роботи депутати розглянули 32 питання, з яких більшістю голосів підтримали 16. Так, члени комісії проголосували «За» оголошення ряду конкурсів на право оренди приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області. Зокрема, на приміщення, що знаходяться на балансі комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації, Херсонського бюро технічної інвентаризації, обласного Центру народної творчості.

Подовжено дію договору оренди з ПП «Центр корекції зору «ТОП АЙС». У той же час, депутати відмовили обласній організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» та обласному благодійному фонду «Мангуст» в безоплатній оренді приміщень.

Також комунальна комісія підтримала проведення реорганізації дитячого будинку інтернатного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Радість» шляхом приєднання його як структурного підрозділу до комунального закладу «Таврійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради» і утворення на їх базі Таврійського навчально-реабілітаційного центру.

Перенесено на наступне засідання розгляд 9-ти питань. Сере яких звернення КЗ «Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня» Херсонської обласної ради про вилучення земельної ділянки під артезіанською свердловиною та передача її у власність МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона».

А також звернення комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації щодо виділення матеріальної допомоги на погашення заборгованості перед дочірнім підприємством «Херсонський облавтодор».