Обласна рада продовжує відродження хокею

01.06.2018

Херсонська обласна рада продовжує свою планомірну політику з відродження та розвитку хокею. На сьогоднішній сесії було прийнято відразу 4 рішення, які стосуються даного питання.

Так, у комунальних закладах Херсонської обласної ради «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» та «Херсонське вище училище фізичної культури» створені відділення хокею з шайбою, які розраховані на 12 та 16 осіб відповідно. Рішення продиктовані необхідністю поліпшення умов для розвитку хокею. У майбутньому молоді спортсмени отримають можливість продовжити професійну діяльність в комунальному підприємстві «Обласний центр хокею» та хокейному клубі «Дніпро», який буде брати участь у змаганнях Української хокейної ліги вже з найближчого сезону.

Крім того, депутати внесли зміни до бюджету Херсонщини на 2018 рік. Відповідно до проекту рішення будуть виділені кошти на підготовку спортивної льодової арени (775 тисяч гривень) та на капітальний ремонт роздягальнь в ДЮСШ із зимових видів спорту (318 тисяч гривень). А рішенням «Про надання дозволу на передачу майна комунальному підприємству «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради» вказаному закладу передана необхідна для роботи оргтехніка.

Нагадаємо, на сесії Херсонської обласної ради, яка відбулася 16 березня, 48 депутатів підтримали створення комунального підприємства «Обласний центр хокею». Ідея відродження вказаного виду спорту належить голові облради Владиславу Мангеру. Підтримала ініціативу і Федерація хокею України.

IMG_6860