Депутати дали згоду на приєднання Генічеського медичного училища та Бериславського педагогічного коледжу до Херсонського державного університету

01.06.2018

Депутати надали згоду на приєднання двох закладів комунальної власності до Херсонського державного університету. Відповідні рішення були прийняті під час сьогоднішнього засідання чергової сесії Херсонської обласної ради.

До університету буде приєднано Генічеське медичне училище та Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковского. Рішення прийнято відповідно до рекомендацій профільних комісій з метою оптимізації та зменшення витрат з обласного бюджету на утримання комунальних закладів та задля усунення протиріч у суспільстві. Херсонська обласна рада спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та трудовими колективами вказаних вище закладів знайшли найбільш раціональне рішення, яке врятувало важливі осередки освіти.

Особливе значення має приєднання до Херсонського державного університету медичного училища. 15 травня Ліцензійна комісія Міністерства освіти та науки надала херсонському вишу ліцензію на підготовку фахівців за спеціальністю «Медицина». Ректор ХДУ Олександр Співаковський анонсував відкриття медичного факультету вже найближчої осені. Тому Херсон зможе стати центром підготовки медичних кадрів, чого не вистачало регіону, а молоді люди зі всієї області, у тому числі й вихованці Генічеського коледжу, отримають можливість здійснити свою мрію стати спеціалістами у галузі охорони здоров’я.

IMG_6956