Голова обласної ради Андрій Путілов вручив почесні відзнаки кращим спортсменам Херсонщини

25.12.2015

Голова Херсонської обласної ради Андрій Путилов на сцені урочистій сцені облмуздрамтеатру,  привітав  кращих херсонських спортсменів 2015 року та вручив їм почесні відзнаки.

12380238_942331645_n

Номінацію “Краща спортсменка Херсонщини” отримала Кремзер Олена – чемпіонка Європи, срібна призерка Чемпіонату світу з вільної боротьби.

У номінації “Кращий спортсмен Херсонщини”  перемогли  Морозов Артем та Міхай Дмитро – срібні призери Чемпіонату Європи з веслування академічного.

Номінація “Кращий тренер року” стала переможною для  Бакарасева Олександра Михайловича і Науменка Валентина Васильовича – тренерів Морозова Артема і Міхай Дмитра – срібних призерів Чемпіонату Європи з веслування академічного.

12392034_5_8727761260851329364_n

Номінація “Сенсація року” дісталася  Колядичу Олексію, який здобув   І місце на Чемпіонаті Європи, ІІ місце на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

Номінація “Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту” стала переможною для  Максименко Марини – чемпіонки світу та Європи з сумо.

У номінації “Сильні духом” рівних не було Мережко Єлизаветі – триразовій чемпіонці світу, дворазовій срібній призерці Чемпіонату світу з плавання.

Номінація “Кращий в спорті ветеранів” за  Бєловим В’ячеславом – срібним призером Кубка Європи та Чемпіонату Європи.

Номінація “Краща спортивна федерація року” дісталася Херсонській обласній організації Федерації боксу України.

Відзначено на урочистостях і представників ЗМІ. Так у номінації “Краща телерадіокомпанія з висвітлення та популяризації фізичної культури і спорту” перемогла телерадіокомпанія «ВТВ плюс».