№ 94 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення громадянину Шевчуку В.А.

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IV сесії VI скликання

21.01.2011  №  94

Про надання у тимчасове
користування на умовах оренди
водного об’єкта місцевого
значення громадянину Шевчуку В.А.

Розглянувши клопотання громадянина Шевчука Віктора Аркадійовича щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення площею 9,01 га, що знаходиться на території Томинобалківської сільської ради Білозерського району Херсонської області, для риборозведення, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 51 Водного кодексу України,обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянину Шевчуку Віктору Аркадійовичу у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 15 років водний об’єкт місцевого значення площею 9,01 га, що знаходиться на території Томинобалківської сільської ради Білозерського району Херсонської області, для риборозведення.

2. Доручити Білозерській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водним об’єктом місцевого значення з громадянином Шевчуком Віктором Аркадійовичем, погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства і встановити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                       В.Г.  Пелих