№ 93 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водних об’єктів місцевого значення приватному підприємству «Космополія»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IV сесії VI скликання

21.01.2011  №  93

Про надання у тимчасове
користування на умовах
оренди водних об’єктів
місцевого значення приватному
підприємству «Космополія»

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Космополія» щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водних об’єктів місцевого значення площею 5,77 га, що знаходяться на території Томинобалківської сільської ради Білозерського району Херсонської області, для акумуляції води з метою зрошення, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 51 Водного кодексу України, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати приватному підприємству «Космополія» у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 15 років водні об’єкти місцевого значення площею 5,77 га, що знаходяться на території Томинобалківської сільської ради Білозерського району Херсонської області, для акумуляції води з метою зрошення за умови доступу громадської худоби до водопою.

2. Доручити Білозерській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водними об’єктами місцевого значення з приватним підприємством «Космополія», погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства і встановити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                       В.Г.  Пелих