№ 92 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення приватному підприємцю Дорощуку В.Д.

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IV сесії VI скликання

21.01.2011  №  92

Про надання у тимчасове
користування на умовах
оренди водного об’єкта
місцевого значення приватному
підприємцю Дорощуку В.Д.

Розглянувши клопотання приватного підприємця Дорощука Віктора Дмитровича щодо надання йому у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення площею 34,65 га, що знаходиться на території Строганівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області, для риборозведення, керуючись статтею 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 51 Водного кодексу України, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати приватному підприємцю Дорощуку Віктору Дмитровичу у тимчасове користування (на умовах оренди) терміном на 15 років водний об’єкт місцевого значення площею 34,65 га, що знаходиться на території Строганівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області, для риборозведення.

2. Доручити Чаплинській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водним об’єктом місцевого значення з приватним підприємцем Дорощуком Віктором Дмитровичем, погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства і встановити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                       В.Г.  Пелих