№ 91 Про надання водного об’єкта місцевого значення у тимчасове користування на умовах оренди для риборозведення та організації спортивного рибальства Херсонській обласній громадській організації “Таврійська спілка мисливців та рибалок”

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IV сесії VI скликання

21.01.2011  №  91

Про надання водного об’єкта
місцевого значення у тимчасове
користування на умовах оренди
для риборозведення та організації
спортивного рибальства Херсонській
обласній громадській організації
“Таврійська спілка мисливців та рибалок”

Розглянувши клопотання Херсонської обласної громадської організації “Таврійська спілка мисливців та рибалок” щодо надання водного об’єкта місцевого значення площею 142 га, який знаходяться біля села Бургунка Бериславського району Херсонської області, у тимчасове користування на умовах оренди для риборозведення та організації спортивного рибальства, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 51 Водного кодексу України, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у тимчасове користування (на умовах оренди) строком на 15 років водний об’єкт місцевого значення площею 142 га, що знаходиться біля села Бургунка Бериславського району Херсонської області, Херсонській обласній громадській організації “Таврійська спілка мисливців та рибалок”.

2. Доручити Бериславській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водним об’єктом з Херсонською обласною громадською організацією “Таврійська спілка мисливців та рибалок” та встановити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                       В.Г.  Пелих