№ 89 Про ефективність використання майна та статутну діяльність комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
IV сесії VI скликання

21.01.2011  №  89

Про ефективність використання
майна та статутну діяльність
комунального закладу
Херсонської обласної ради
«Херсонський обласний
онкологічний диспансер»

Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 17 січня 2010 року № 48 та № 49, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про ефективність використання майна та статутну діяльність комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» взяти до відома.

2. Направити звернення депутатів обласної ради щодо виділення коштів на завершення будівництва поліклініки – третьої черги новобудови обласного онкологічного диспансеру депутатам Верховної Ради України: Журавку Олексію Валерійовичу, Найдьонову Андрію Михайловичу, Одарченку Юрію Віталійовичу, Самойлик Катерині Семенівні, Стояну Олександру Миколайовичу, що додається.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова обласної ради                       В.Г.  Пелих