№ 699 Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXІI сесії VII скликання

20.02.2013 № 699

Про оголошення конкурсу
на право оренди комунального
майна, що належить до спільної
власності територіальних
громад Херсонської області

Розглянувши звернення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області щодо оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області, з метою ефективного використання вільних приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 01 лютого 2013 року №№ 642, 652, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Оголосити конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786, орендодавцями якого є:

1.1. Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81 загальною площею 2,0 кв. метри за умови розміщення торгівельного апарата, що відпускає продовольчі товари, терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 39,68 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 9%;
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81 загальною площею 2,0 кв. метри за умови розміщення торгівельного апарата, що відпускає непродовольчі товари, терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 105,6 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18%.

1.2. Комунальний заклад «Херсонський базовий медичний коледж» Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 164-а загальною площею 1,0 кв. метр за умови розміщення торгівельного апарата, що відпускає продовольчі товари, терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 19,84 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 9%.

1.3. Херсонська обласна клінічна лікарня:
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 17,2 кв. метра за умови розміщення майстерні з ремонту взуття терміном на десять років. Стартова плата за базовий місяць – 388,91 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%;
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 15,0 кв. метрів за умови розміщення торгівельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 300,92 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%;
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 36 загальною площею 12,0 кв. метрів за умови розміщення торгівельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи, терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 252,77 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%;
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 50,3 кв. метра за умови розміщення об’єкта з надання медичних послуг терміном на десять років. Стартова плата за базовий місяць – 2219,77 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 20%;
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 80,5 кв. метра за умови розміщення об’єкта з надання медичних послуг та роздрібної торгівлі медичними та ортопедичними товарами терміном на десять років. Стартова плата за базовий місяць – 3248,32 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 20%.

1.4. Херсонський обласний центр народної творчості:
– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 16 загальною площею 18,1 кв. метра за умови розміщення навчального закладу, що фінансується з місцевого бюджету, терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 159,93 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 5%.

1.5. Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради:
– частини даху приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Покришева, 41 загальною площею 25,0 кв. метрів за умови розміщення обладнання базової станції стільникового зв’язку терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 1836,73 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 40 %.

1.6. Обласна дитяча туберкульозна лікарня:
– приміщення за адресою: Херсонська область, м. Цюрупинськ, провулок Підлісний, 1 загальною площею 194,8 кв. метра за умови розміщення цеху під виготовлення столярних виробів терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 861,40 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15% із застосуванням коефіцієнту 0,7;
– приміщення за адресою: Херсонська область, м. Цюрупинськ, провулок Підлісний, 1 загальною площею 195,3 кв. метра за умови розміщення цеху під виготовлення столярних виробів терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 863,62 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15% із застосуванням коефіцієнту 0,7.

1.7. Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонська обласна психіатрична лікарня»:
– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 2,0 кв. метри за умови розміщення банкомата терміном на 3 роки. Стартова плата за базовий місяць – 114,65 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 30%.

1.8. Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»:
– приміщення за адресою: м. Херсон, смт Антонівка, Кіндійське шосе, 26-б загальною площею 22,0 кв. метри за умови розміщення аптечного пункту, що реалізує готові ліки, терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 867,9 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%.

2. Затвердити звіти про незалежну оцінку об’єктів на які оголошується конкурс цим рішенням.

3. Повідомлення про оголошення конкурсу розмістити на веб-сайті Херсонської обласної ради.

4. Затвердити такі умови конкурсу:

4.1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 днів після оприлюднення повідомлення про конкурс.

4.2. Для участі в конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника):
– заява з запропонованою ціною;
– статут підприємства (копія);
– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (копія);
– свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія).

4.3. Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати.

4.4. Переможця конкурсу визначає постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

4.5. При визначенні переможця конкурсу постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності у разі незгоди з ціновими пропозиціями учасників конкурсу може прийняти рішення про зняття учасника з конкурсу та запропонувати сесії обласної ради оголосити повторний конкурс на об’єкт оренди.

4.6. Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки.

4.7. Документи на конкурс приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 73000, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 322, тел. 22-54-08.

5. Доручити голові обласної ради видати розпорядження про визначення переможців конкурсу за висновками та рекомендаціями постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                       В.Г. Пелих