№ 698 Про призначення директора комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXІI сесії VII скликання

20.02.2013 № 698

Про призначення директора
комунальної установи
«Обласний навчально-методичний центр культури
і мистецтв» Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 11 січня 2013 року № 25-351-32/0/9-13/325 про подовження перебування Радової О.М. на посаді директора комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради та заяву Радової О.М. про призначення її на вказану посаду, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 01 лютого 2013 року № 634, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Радову Олену Миколаївну директором комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради строком на 1 рік та укласти з нею контракт про наймання її на посаду.

2. Доручити голові обласної ради підписати з Радовою Оленою Миколаївною контракт про наймання її на посаду директора комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради строком на 1 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                         В.Г. Пелих