№ 457 Про прийняття до спільної власності територіальних громад області будівель та споруд, розташованих за адресою: м. Херсон, вул. Червоностуденська, 5

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VI скликання

05.04.2012 № 457

Про прийняття до спільної власності
територіальних громад області будівель
та споруд, розташованих за адресою:
м. Херсон, вул. Червоностуденська, 5

Розглянувши рішення ХІV сесії Херсонської міської ради VІ скликання від 28 грудня 2011 року № 502 «Про згоду на передачу будівель та споруд, розташованих за адресою: м. Херсон, вул. Червоностуденська, 5, у спільну власність територіальних громад Херсонської області», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 21 лютого 2012 року № 446, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Включити до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області будівлі та споруди, розташовані за адресою: м. Херсон, вул. Червоностуденська, 5.

2. Надати право оперативного управління вказаним об’єктом комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради.

3. Комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради здійснити необхідні заходи щодо приймання-передачі вказаного об’єкта відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                            В.Г. Пелих