№ 455 Про звернення до обласної державної адміністрації щодо порушення клопотання перед Кабінетом Міністрів України про присвоєння Козачелагерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Квакуши Миколи Степановича

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VI скликання

05.04.2012 № 455

Про звернення до обласної державної
адміністрації щодо порушення клопотання
перед Кабінетом Міністрів України
про присвоєння Козачелагерській
загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів
імені Героя Соціалістичної Праці
Квакуши Миколи Степановича

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати ініціативу Горностаївської районної ради та направити обласній державній адміністрації звернення про порушення клопотання перед Кабінетом Міністрів України щодо присвоєння Козачелагерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Квакуши Миколи Степановича, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із засобами масової інформації.

Голова обласної ради                                          В.Г. Пелих


Херсонській обласній державній адміністрації

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Херсонської обласної ради VІ скликання, підтримуючи ініціативу депутатського корпусу Горностаївської районної ради, звертаємося до вас з клопотанням щодо присвоєння Козачелагерській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Квакуши М.С.

З метою виховання у підростаючого покоління любові до рідної землі та поваги до людей праці, які докладають чималих зусиль задля її розквіту, досягнення високих урожаїв та зростання добробуту сільського населення, ми маємо вшановувати пам’ять про таких людей, як Квакуша Микола Степанович.

Справжній професіонал, він жив роботою, яку розпочав у чотирнадцятирічному віці помічником тракториста, а завершив – бригадиром тракторної бригади.

Микола Степанович все своє життя вболівав за кожний метр зораного, засіяного, скошеного поля, прославив рідне село плідною працею, про що свідчать і високе звання Героя Соціалістичної Праці, і інші численні державні нагороди.

Микола Степанович особистим прикладом самовідданої праці заради розвитку сільськогосподарської галузі району та області, добробуту односельців заслужив серед них великої шани. Оскільки М.С. Квакуша постійно опікувався життям рідної школи, вважаємо за доцільне присвоїти їй ім’я цього видатного земляка.

Прийнято на ХІV сесії
обласної ради VІ скликання
05.04.2012 № 455