№ 448 Про погодження клопотання ТДВ «Цюрупинський маслозавод» щодо надання дозволу на користування надрами (Цюрупинське родовище прісних підземних вод)

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VI скликання

05.04.2012 № 448

Про погодження клопотання
ТДВ «Цюрупинський маслозавод»
щодо надання дозволу на
користування надрами
(Цюрупинське родовище
прісних підземних вод)

Розглянувши клопотання товариства з додатковою відповідальністю «Цюрупинський маслозавод» та наданий пакет документів щодо надання дозволу на користування надрами та геологічне вивчення надр, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних вод на водозаборі, свердловина № 17-63 (Цюрупинське родовище прісних підземних вод), керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 91, 20 Кодексу України про надра, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити клопотання товариства з додатковою відповідальністю «Цюрупинський маслозавод» щодо надання дозволу на користування надрами та геологічне вивчення надр, у тому числі дослідно-промислову розробку підземних вод на водозаборі, свердловина № 17-63 (Цюрупинське родовище прісних підземних вод).

2. Товариству з додатковою відповідальністю «Цюрупинський маслозавод» отримати дозвіл згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                                                                    В.Г. Пелих