№ 442 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водних об’єктів місцевого значення гр. Тараторіній Є.Ю.

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VI скликання

05.04.2012 № 442

Про надання у тимчасове
користування на умовах
оренди водних об’єктів
місцевого значення
гр. Тараторіній Є.Ю.

Розглянувши клопотання громадянки Тараторіної Євгенії Юріївни щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водних об’єктів місцевого значення загальною площею 21,46 га, що знаходяться на території Червонопрапорної сільської ради Генічеського району Херсонської області, для риборозведення, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 51 Водного кодексу України,
обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Тараторіній Євгенії Юріївні у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 15 років водні об’єкти місцевого значення площею 21,46 га, що знаходяться на території Червонопрапорної сільської ради Генічеського району Херсонської області, для риборозведення.

2. Встановити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала у сумі 79,10 грн.

3. Доручити Генічеській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водними об’єктами місцевого значення з громадянкою Тараторіною Є.Ю., у якому передбачити вільний доступ худоби до водопою, надання можливостей відпочинку мешканцям села, вилов риби на договірних умовах, та погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                                                                В.Г. Пелих