№ 439 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення гр. Бабинюк Ю.С.

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XIV сесії VI скликання

05.04.2012 № 439

Про надання у тимчасове
користування на умовах
оренди водного об’єкта
місцевого значення
гр. Бабинюк Ю.С.

Розглянувши клопотання громадянки Бабинюк Юлії Сергіївни щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення – озера «Кругле» площею 135,16 га, що знаходиться на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, для риборозведення, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 51 Водного кодексу України, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Бабинюк Юлії Сергіївні у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 15 років водний об’єкт місцевого значення – озеро «Кругле» площею 135,16 га, що знаходиться на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, для риборозведення.

2. Установити ставку орендної плати за 1 га площі водного дзеркала у розмірі 98,88 грн.

3. Доручити Голопристанській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водним об’єктом місцевого значення з гр. Бабинюк Ю.С., у якому передбачити вільний доступ худоби до водопою, надання можливостей відпочинку мешканцям села, вилов риби на договірних умовах, та погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                                                       В.Г. Пелих