№ 361 Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XI сесії VI скликання

15.12.2011 № 361

Про оголошення конкурсу
на право оренди комунального
майна, що належить до спільної
власності територіальних
громад Херсонської області

Розглянувши звернення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області щодо оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад області, з метою ефективного використання вільних приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 13 грудня 2011 року № 384, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Оголосити конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786, орендодавцями якого є:

1.1. Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша:

– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 7 загальною площею 6,9 кв. метра за умови розміщення офісного приміщення терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 481,23 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 25%.

1.2. Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер:

– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 39 загальною площею 20,1 кв. метра за умови розміщення аптечного кіоску терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 956,8 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 20%.

1.3. Комунальний заклад «Херсонська обласна психіатрична лікарня» Херсонської обласної ради:

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 96,6 кв. метра за умови розміщення складського приміщення терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 970,81 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 8,16 кв. метра за умови розміщення перукарні терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 121,86 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Лікувальна, 25 загальною площею 162,1 кв. метра за умови розміщення магазину продовольчих товарів терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 2712,42 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 18%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 32,0 кв. метри за умови розміщення друкарні терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 356,3 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 206,97 кв. метра за умови розміщення пекарні терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 1803,28 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Джона Говарда, 65 загальною площею 27,8 кв. метра за умови розміщення виробничого цеха терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 405,31 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 15%.

1.3. Херсонська обласна клінічна лікарня:

– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 10,1 кв. метра за умови розміщення офісного приміщення терміном на два роки одинадцять місяців. Стартова плата за базовий місяць – 444,04 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18 %.

– приміщення за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 67 загальною площею 4,0 кв. метри за умови розміщення торгівельного об’єкта з продажу книг, газет і журналів терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 20,41 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 5%.

1.4. Комунальна установа «Херсонський обласний центр служби крові» Херсонської обласної ради:

– приміщення за адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, 7 загальною площею 14,8 кв. метра для розміщення технічного приміщення та частини даху приміщення загальною площею 20,0 кв. метрів за умови розміщення об’єкта мобільного зв’язку терміном на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 1266,0 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 40%.

1.5. Комунальний заклад «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» Херсонської обласної ради:

– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Бегми, 1-а загальною площею 20,0 кв. метрів за умови розміщення аптечного пункту терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 323,63 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%.

1.6. Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер:

– приміщення за адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, 82 загальною площею 18,0 кв. метрів за умови розміщення аптечного пункту терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 291,27 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%.

1.7. Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»:

– приміщення за адресою: м. Херсон, смт Антонівка, Кіндійське шосе, 26-б загальною площею 20,0 кв. метрів за умови розміщення аптечного пункту терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 747,88 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 8%.

1.8. Комунальний вищий навчальний заклад «Бериславський педагогічний коледж» Херсонської обласної ради:

– приміщення за адресою: м. Берислав, вул. Слобідська, 45 загальною площею 8,5 кв. метра за умови розміщення об’єкта з продажу поліграфічної продукції та канцтоварів, що призначається для навчальних закладів, терміном на два роки одинадцять місяців. Стартова плата за базовий місяць – 50,2 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 6%.

1.9. Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради:

– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81 загальною площею 153,1 кв. метра за умови розміщення об’єкта для надання медичних послуг строком на три роки. Стартова плата за базовий місяць – 7211,75 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 20%;

– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81 загальною площею 10,0 кв. метрів за умови розміщення буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи, терміном на один рік. Стартова плата за базовий місяць – 325,0 грн. без урахування індексу інфляції, орендна ставка – 6%.

2. Затвердити звіти про незалежну оцінку об’єктів на які оголошується конкурс цим рішенням.

3. Повідомлення про оголошення конкурсу розмістити на веб-сайті Херсонської обласної ради.

4. Затвердити такі умови конкурсу:

4.1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 днів після оприлюднення повідомлення про конкурс.

4.2. Для участі в конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника):

– заява з запропонованою ціною;

– статут підприємства (копія);

– свідоцтво про державну реєстрацію (копія);

– свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія).

4.3. Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати.

4.4. Переможця конкурсу визначає постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

4.5. При визначенні переможця конкурсу комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності у разі незгоди з ціновими пропозиціями учасників конкурсу може прийняти рішення про зняття учасника з конкурсу та запропонувати сесії обласної ради оголосити повторний конкурс на об’єкт оренди.

4.6. Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки.

4.7. Документи на конкурс приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 73000, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 322, тел. 22-54-08.

5. Доручити голові обласної ради видати розпорядження про визначення переможців конкурсу за висновками та рекомендаціями постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                                В.Г. Пелих