№274 Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 274

Про нагородження
Почесною грамотою
Верховної Ради України

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 05 липня 2001 року № 2541-ІІІ, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Порушити клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Скибюка Анатолія Степановича, голови сільськогосподарського виробничого кооперативу «Новокам’янський», депутата Великоолександрівської районної ради Великоолександрівського району Херсонської області, Почесною грамотою Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства Великоолександрівського району.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради мандатну, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова обласної ради                                                                         В.Г. Пелих