№263 Про передачу майна зі сфери управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 263

Про передачу майна зі сфери
управління Державної служби
спеціального зв’язку та захисту
інформації України до обласної ради

Розглянувши лист обласної державної адміністрації від 25 червня 2011 року № 55-351-840/9-11/327 стосовно передачі майна зі сфери управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до обласної ради та лист Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 10 червня 2011 року, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 256, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу військового майна Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України до спільної власності територіальних громад Херсонської області згідно з додатком до цього рішення.

2. Запропонувати обласній державній адміністрації здійснити отримання автомобільної техніки та іншого військового майна у підрозділах Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та його доставку до Херсонської області.

3. Акти прийому-передачі військового майна надати до обласної ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                В.Г. Пелих

Додаток