№262 Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Стоматологічна клініка» на проведення робіт з капітального та поточного ремонтів

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 262

Про надання дозволу товариству з
обмеженою відповідальністю «Стоматологічна клініка»
на проведення робіт з капітального
та поточного ремонтів

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Стоматологічна клініка» від 17 січня 2011 року № 1-01/10 щодо проведення робіт з капітального та поточного ремонтів за рахунок амортизаційних відрахувань на орендоване майно, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 254, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Стоматологічна клініка» на проведення робіт з капітального та поточного ремонтів за рахунок амортизаційних відрахувань на орендоване майно у межах суми, що не перевищує 25 відсотків від залишкової балансової вартості орендованого цілісного майнового комплексу.

2. Товариству з обмеженої відповідальністю «Стоматологічна клініка» надати до обласної ради акти виконаних робіт з капітального та поточного ремонтів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                  В.Г. Пелих