№260 Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта спільної власності територіальних громад області цілісного майнового комплексу кінотеатру «Україна»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 260

Про затвердження звіту про незалежну
оцінку об’єкта спільної власності
територіальних громад області
цілісного майнового комплексу
кінотеатру «Україна»

Розглянувши звернення комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкта спільної власності територіальних громад області цілісного майнового комплексу кінотеатру «Україна», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 270, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкта спільної власності територіальних громад області цілісного майнового комплексу кінотеатру «Україна» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                 В.Г. Пелих

Додаток