№253 Про керівника комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 253

Про керівника комунального
підприємства база відпочинку
«Арабатська стрілка»
Херсонської обласної ради

Розглянувши заяву Винника О.М. про призначення його на посаду директора комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 263, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити директором комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради Винника Олександра Михайловича та укласти з ним контракт про наймання його на посаду.

2. Доручити голові обласної ради підписати з Винником Олександром Михайловичем контракт про наймання його на посаду директора комунального підприємства база відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради строком на 3 роки.
Підстава: заява Винника О.М.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                 В.Г. Пелих