№250 Про створення комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом у Херсонській області»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 250

Про створення комунального підприємства
Херсонської обласної ради «Автоматизована
система диспетчерського управління транспортом
у Херсонській області»

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 01 липня 2011 року № 15-351-860/9-11/327 про створення комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом у Херсонській області», відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 258 керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом в Херсонській області».

2. Зробити внесок у статутний фонд комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом у Херсонській області» у сумі 5 тис. гривень за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету.

3. Херсонській обласній державній адміністрації визначити у встановленому порядку джерело фінансування коштів для внеску у статутний фонд цього підприємства.

4. Затвердити Статут комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом в Херсонській області» (додається).

5. Доручити голові обласної ради видати розпорядження про призначення виконуючого обов’язки директора комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом у Херсонській області».

6. Покласти на виконуючого обов’язки директора комунального підприємства Херсонської обласної ради «Автоматизована система диспетчерського управління транспортом в Херсонській області» виконання функцій, пов’язаних із реєстрацією зазначеного вище підприємства, згідно з чинним законодавством України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                              В.Г. Пелих