№249 Про утворення комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
сесії скликання

21/07/2011 № 249

Про утворення комунальної установи
«Обласний навчально-методичний
центр культури і мистецтв»
Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 16 червня 2011 року № 15-351-295/9-11/325 про утворення комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 липня 2011 року № 257, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити комунальну установу «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради.

2. Затвердити Статут комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради, що додається.

3. Витрати на утримання установи здійснювати за рахунок коштів, які передбачаються щороку управлінню культури і туризму обласної державної адміністрації для фінансування обласних заходів та закладів у межах загальних обсягів асигнувань, затверджених на галузь.

3. Обласній державній адміністрації внести до обласної ради пропозиції щодо кандидатури керівника вказаного закладу.

4. Після призначення на посаду в установленому порядку керівнику комунальної установи «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради здійснити державну реєстрацію установи відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                В.Г. Пелих

Додаток