№233 Про виконання наказу господарського суду Херсонської області щодо повернення майна, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Молодіжна, 76

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 233

Про виконання наказу господарського
суду Херсонської області щодо повернення
майна, розташованого за адресою:
м. Херсон, вул. Молодіжна, 76

З метою виконання наказу господарського суду Херсонської області № 14/192-ПД-10 від 13 грудня 2010 року про примусове виконання рішення господарського суду Херсонської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 15 червня 2011 року № 236, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради здійснити усі необхідні заходи щодо прийняття по акту приймання-передачі від товариства з обмеженою відповідальністю «Турінвест 1966» (ідентифікаційний код № 35870280) майна, одержаного за договором купівлі – продажу нерухомого майна (будівель та споруд), розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Молодіжна, 76, від 15 вересня 2009 року, в тому числі при примусовому виконанні рішення господарського суду Херсонської області від 13 грудня 2010 року згідно з наказом № 14/192-ПД-10.

2. Передати право оперативного управління цілісним майновим комплексом об’єкта спільної власності територіальних громад області автотранспортного державного підприємства обласної державної адміністрації, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Молодіжна, 76, комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради.

3. Погодити комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради укладання договору безоплатного та безстрокового користування (позички) цілісним майновим комплексом об’єкта спільної власності територіальних громад області автотранспортного державного підприємства обласної державної адміністрації, розташованого за адресою: м. Херсон, вул. Молодіжна, 76, з Херсонською обласною державною адміністрацією.

4. Комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради здійснити відповідні заходи щодо укладання договору безоплатного та безстрокового користування (позички) вказаним цілісним майновим комплексом з Херсонською обласною державною адміністрацією.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                              В.Г. Пелих