№231 Про створення комунального сільськогосподарського підприємства «Янтарний-2» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 231

Про створення комунального
сільськогосподарського
підприємства «Янтарний-2»
фХерсонської обласної ради

Відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 15 червня 2011 року № 232, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальне сільськогосподарське підприємство «Янтарний-2» Херсонської обласної ради.

2. Зробити внесок у статутний фонд комунального сільськогосподарського підприємства «Янтарний-2» Херсонської обласної ради у сумі 5 тис. гривень за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету.

3. Херсонській обласній державній адміністрації визначити у встановленому порядку джерело фінансування коштів для внеску у статутний фонд цього підприємства.

4. Затвердити Статут комунального сільськогосподарського підприємства «Янтарний-2» Херсонської обласної ради (додається).

5. Доручити голові обласної ради видати розпорядження про призначення виконуючого обов’язки директора комунального сільськогосподарського підприємства «Янтарний-2» Херсонської обласної ради.

6. Покласти на виконуючого обов’язки директора комунального сільськогосподарського підприємства «Янтарний-2» Херсонської обласної ради виконання функцій, пов’язаних із реєстрацією зазначеного вище підприємства, згідно з чинним законодавством України.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                  В.Г. Пелих

Додаток