№230 Про внесення змін до Положення комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 230

Про внесення змін до Положення
комунальної установи з капітального
будівництва та експлуатації об’єктів
соціально-культурного і комунального
призначення Херсонської обласної ради

Керуючись Господарським кодексом України та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України статутних документів об’єктів спільної власності територіальних громад області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 15 червня 2011 року № 229, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Положення комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради зміни, виклавши пункт 4.4. у додатку до Статуту у новій редакції:

«4.4. Установа за погодженням з власником майна має право продавати і передавати іншим підприємствам, організаціям та установам, обмінювати, здавати в оренду, надавати в тимчасове користування належні йому споруди, устаткування, транспортні засоби, інвентар, інші матеріальні цінності, а також списувати їх з балансу, здійснювати функції органу приватизації за дорученням обласної ради.».

2. Керівникові комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації об’єктів соціально-культурного і комунального призначення Херсонської обласної ради провести реєстрацію зазначених вище змін у відповідності до норм чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                В.Г. Пелих