№226 Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій Джерельце» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 226

Про затвердження нової редакції
Статуту комунального закладу
«Новокаховський дитячий
протитуберкульозний санаторій
Джерельце» Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення комунального закладу «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» Херсонської обласної ради від 18 квітня 2011 року № 111 про затвердження нової редакції Статуту закладу, погодженої наказом начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, у зв’язку зі змінами у порядку прийому та організації надання медичної допомоги дітям у закладі, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 травня 2011 року № 187, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального закладу «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» Херсонської обласної ради (додається).

2. Керівникові комунального закладу «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» Херсонської обласної ради провести реєстрацію зазначених вище змін у відповідності до норм чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності і з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова обласної ради                                                                В.Г. Пелих

Додаток 1