№224 Про передачу житла у власність територіальної громади с. Чистопілля Верхньорогачицького району Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 224

Про передачу житла у власність
територіальної громади с. Чистопілля
Верхньорогачицького
району Херсонської області

Розглянувши рішення ІІІ сесії Чистопільської сільської ради VІ скликання Верхньорогачицького району Херсонської області від 22 грудня 2010 року № 34, на виконання заходів щодо фінансування з обласного бюджету в 2010 році обласної програми «Вчитель» та заходів обласної міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації», на реалізацію яких будуть спрямовуватися кошти з обласного бюджету в 2010 році, затверджених рішенням обласної ради від 30 квітня 2003 року № 124 «Про обласні цільові програми» (зі змінами), враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 травня 2011 року № 189, керуючись статтею 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати із спільної власності територіальних громад області у власність територіальної громади с. Чистопілля Верхньорогачицького району Херсонської області будинок, розташований за адресою: Херсонська область, Верхньорогачицький район, с. Чистопілля, вул. Леніна, буд. 1.

2. Передати оригінал договору купівлі-продажу зазначеного вище будинку уповноваженій особі Чистопільської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                  В.Г. Пелих