№221 Про утворення комунальної установи «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 221

Про утворення комунальної установи
«Херсонський обласний центр технічного
нагляду та фінансового контролю за
діяльністю закладів охорони здоров’я»
Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 12 квітня 2011 року № 15-351-503/9-11/324 про створення комунальної установи «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 18 травня 2011 року № 188, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити комунальну установу «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради.

2. Затвердити Статут комунальної установи «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради, що додається.

3. Встановити, що фінансування діяльності комунальної установи «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

4. Обласній державній адміністрації внести до обласної ради пропозиції щодо кандидатури керівника вказаної установи.

5. Після призначення на посаду в установленому порядку керівникові комунальної установи «Херсонський обласний центр технічного нагляду та фінансового контролю за діяльністю закладів охорони здоров’я» Херсонської обласної ради здійснити реєстрацію установи відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності і з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова обласної ради                                                        В.Г. Пелих

Додаток