№220 Про утворення комунального закладу «Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з веслувальних видів спорту» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VII сесії VI скликання

01/07/2011 № 220

Про утворення комунального закладу
«Херсонський обласний центр
олімпійської підготовки з веслувальних
видів спорту» Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 13 грудня 2010 року та від 11 лютого 2011 року № 15-351-948/9-10/341 про утворення комунального закладу «Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з веслувальних видів спорту» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 09 березня 2011 року № 86, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити комунальний заклад «Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з веслувальних видів спорту» Херсонської обласної ради.

2. Затвердити положення про комунальний заклад «Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з веслувальних видів спорту» Херсонської обласної ради, що додається.

3. Обласній державній адміністрації внести до обласної ради пропозиції щодо кандидатури керівника вказаного закладу.

4. Після призначення на посаду у встановленому порядку керівнику комунального закладу «Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з веслувальних видів спорту» Херсонської обласної ради здійснити державну реєстрацію закладу відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                         В.Г. Пелих

Додаток