№ 196 Про надання мисливських угідь у користування Новокаховській міській організації Українського товариства мисливців і рибалок

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VI сесії VII скликання

20.04.2011 № 196

Про надання мисливських угідь
у користування Новокаховській
міській організації Українського
товариства мисливців і рибалок

Керуючись статтями 6, 22, 23 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, статтею 15 Закону України “Про тваринний світ”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування мисливські угіддя на території Новокаховської міської ради Херсонської області Новокаховській міській організації Українського товариства мисливців і рибалок загальною площею 10,6 тис. га згідно з картою-схемою мисливських угідь, що додається, терміном на 15 років за умови надання переважного права полювання на цій території місцевим мисливцям.

2. Новокаховській міській організації Українського товариства мисливців і рибалок здійснювати постійний контроль за відтворенням, збереженням та раціональним використанням тваринного світу на зазначеній території.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                                                                   В.Г. Пелих