№ 182 Про надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення приватному підприємцю Терещенку В.І.

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VI сесії VII скликання

20.04.2011 № 182

Про надання у тимчасове
користування на умовах оренди
водного об’єкта місцевого значення
приватному підприємцю Терещенку В.І.

Розглянувши клопотання приватного підприємця Терещенка Віктора Івановича щодо надання у тимчасове користування на умовах оренди водного об’єкта місцевого значення площею 5,6 га, що знаходиться на території Іванівської сільської ради Високопільського району Херсонської області, для риборозведення, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статтею 51 Водного кодексу України, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати приватному підприємцю Терещенку Віктору Івановичу у тимчасове користування на умовах оренди терміном на 15 років водний об’єкт місцевого значення площею 5,6 га згідно з викопіюванням із земель сільської ради (додається), що знаходиться на території Іванівської сільської ради Високопільського району Херсонської області, для риборозведення.

2. Доручити Високопільській районній державній адміністрації укласти договір на право тимчасового користування водним об’єктом місцевого значення з приватним підприємцем Терещенком Віктором Івановичем, погодити його з державними органами охорони навколишнього природного середовища та водного господарства і встановити ставку орендної плати за
1 га водного дзеркала відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Голова обласної ради                                                          В.Г. Пелих