№ 167 Про ефективність використання майна та статутну діяльність комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VI сесії VII скликання

20.04.2011 № 167

Про ефективність використання
майна та статутну діяльність
комунального закладу Херсонської
обласної ради «Чаплинський
геріатричний пансіонат»

Заслухавши інформацію про ефективність використання майна та статутну діяльність комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 12 квітня 2011 року № 161, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про ефективність використання майна та статутну діяльність комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» взяти до відома.

2. Рекомендувати управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації вирішити питання щодо безкоштовного лікування пацієнтів комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» у Чаплинській районній лікарні.

3. Рекомендувати Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації вирішити питання щодо призначення керівника комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» відповідно до норм чинного законодавства.

4. Директору комунального закладу Херсонської обласної ради «Чаплинський геріатричний пансіонат» Чиж Зої Андріївні:

4.1. Надати необхідну допомогу пацієнтам геріатричного пансіонату у вирішенні в судовому порядку питання отримання щомісячної соціальної допомоги «дітям війни» за 2010 та 2011 роки у повному обсязі.

4.2. Вирішити питання забезпечення пацієнтів комунального закладу газетами, журналами, покращити роботу проводового радіомовлення.

4.3. Звернутися з пропозицією до Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації щодо введення у комунальному закладі посади психолога та залучення до обслуговування пацієнтів геріатричного пансіонату громадян, які проходять альтернативну військову службу.

4.4. Залучати пацієнтів геріатричного пансіонату до проведення урочистих заходів, які проводяться на території Чаплинського району.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                   В.Г. Пелих