№ 165 Про керівника обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства «Херсоноблфармація»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VI сесії VII скликання

20.04.2011 № 165

Про керівника обласного
комунального медико-
фармацевтичного підприємства
«Херсоноблфармація»

Розглянувши заяву Коваленко Т.А. про призначення її генеральним директором обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства «Херсоноблфармація», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 09 березня 2011 року № 116, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити генеральним директором обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства «Херсоноблфармація» Коваленко Тетяну Анатоліївну строком на 3 роки та укласти з нею контракт про наймання ії на посаду.

2. Доручити голові обласної ради підписати з Коваленко Тетяною Анатоліївною контракт про наймання її на посаду генерального директора обласного комунального медико-фармацевтичного підприємства «Херсоноблфармація» строком на 3 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                    В.Г. Пелих