№ 162 Про внесення змін до рішення ІІІ сесії обласної ради VІ скликання від 29 грудня 2010 року № 50 «Про обласний бюджет на 2011 рік»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
VI сесії VII скликання

20.04.2011 № 162

Про внесення змін до рішення
ІІІ сесії обласної ради VІ скликання
від 29 грудня 2010 року № 50
«Про обласний бюджет на 2011 рік»

Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 52, розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 лютого 2011 року № 98-р „Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2011 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток” (зі змінами та доповненнями), заходів програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2011 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 29 грудня 2010 року
№ 49, Порядку використання коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, затвердженого рішенням обласної ради від 28 листопада
2008 року № 792, Положення про обласний Фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням обласної ради від 02 липня 2009 року № 1033, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції обласної державної адміністрації від 14 квітня 2011 року № 15-351-521/9/11/312 щодо внесення змін до рішення ІІІ сесії обласної ради VІ скликання від 29 грудня 2010 року № 50 «Про обласний бюджет на 2011 рік», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік, затверджених рішенням ІІІ сесії обласної ради VІ скликання від 29 грудня 2010 року № 50 «Про обласний бюджет на 2011 рік», у частині:

1.1. Спрямування на видатки:
– загального фонду обласного бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток у сумі 28888 тис. гривень, у тому числі:
– по управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації для фінансування робіт з будівництва третього пускового комплексу обласного онкологічного диспансеру в м. Херсоні в сумі 27341 тис. гривень;
– районному бюджету Цюрупинського району в сумі 1547 тис. гривень для фінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства м. Цюрупинська;
– спеціального фонду обласного бюджету по управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 12600 тис. гривень.

1.2. Зменшення бюджетних призначень по бюджету розвитку (спеціального фонду) обласного бюджету та відповідного їх збільшення по видатках споживання загального фонду обласного бюджету по Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації на суму 1049 тис. гривень, у тому числі по:
– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування програм-переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на 475,0 тис. гривень;
– іншій субвенції з обласного бюджету районним бюджетам районів області на 574,0 тис. гривень, передбаченій на утримання Чаплинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Херсонській області в сумі 24 тис. гривень та на придбання житла медичним і педагогічним працівникам у сумі 550 тис. гривень.

1.3. Передачі бюджетних призначень по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів та медичного обладнання для закладів охорони здоров’я від Головного фінансового управління обласної державної адміністрації управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

1.4. Зменшення обсягу коштів резервного фонду обласного бюджету в сумі 80,4 тис. гривень і спрямування їх на видатки споживання по управлінню промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації на виготовлення інформаційних панно.

1.5. Спрямування залишку коштів від надходження відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, що склався на рахунку спеціального фонду обласного бюджету станом на 01 січня 2011 року, по Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації в сумі 619,6 тис. грн на фінансування заходів з проведення рекультивації порушених земель, нормативної грошової оцінки земель та розмежування земель державної та комунальної власності в населених пунктах області.

1.6. Внесення змін до видатків спеціального фонду обласного бюджету за функціональною та економічною класифікацією відповідно до Переліку першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких у 2011 році буде здійснюватися за рахунок надходження коштів до обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища.

1.7. Спрямування залишку коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, що склався на рахунку спеціального фонду обласного бюджету станом на 01 січня 2011 року, по управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації в сумі 8335,497 тис. гривень на фінансування природоохоронних заходів відповідно до Переліку першочергових природоохоронних заходів
на 2011 рік.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації внести відповідні зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Голова обласної ради                                                               В.Г. Пелих