№ 1286 Про припинення комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради права оперативного управління майном

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1286

Про припинення комунальною установою
«Херсонський обласний центр фізичного здоров’я
населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної
ради права оперативного управління майном

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 20 березня 2015 року № 15-635/0/9-15/341 щодо передачі майна з балансу комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради на баланс комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 01 квітня 2015 року № 1165, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити комунальною установою «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради право оперативного управління майном згідно з додатком.

2. Передати право оперативного управління майном комунальному закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради згідно з додатком.

3. Керівникам комунальної установи «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради та комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради здійснити дії щодо припинення та прийняття права оперативного управління вказаним майном у відповідності до норм чинного законодавства, копії актів надати до обласної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                 Т.І. Федько

Додаток