№ 1285 Про передачу майна із спільної власності територіальних громад області до комунальної власності територіальної громади селища Наддніпрянське Дніпровського району м. Херсона

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1285

Про передачу майна із спільної власності
територіальних громад області до комунальної
власності територіальної громади селища
Наддніпрянське Дніпровського району м. Херсона

Розглянувши рішення ХLIX сесії Наддніпрянської селищної ради VІ скликання від 20 лютого 2015 року № 295 «Про звернення до обласної ради», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 23 квітня 2015 року № 1198, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу із спільної власності територіальних громад області до комунальної власності територіальної громади селища Наддніпрянське Дніпровського району м. Херсона нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Херсон, смт Наддніпрянське, будинок 7, загальною площею 107,9 кв. м, свідоцтво про право власності від 02 липня 2013 року, серія САК № 144 008.

2. Керівнику комунального підприємства «Ліки Херсонщини» Херсонської обласної ради здійснити усі необхідні заходи щодо приймання-передачі вказаного майна відповідно до норм чинного законодавства та надати до обласної ради копію акта приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                                          Т.І. Федько