№ 1284 Про оголошення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Херсонської області

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1284

Про оголошення конкурсу на
право оренди комунального
майна, що належить до спільної
власності територіальних
громад Херсонської області

Розглянувши звернення Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради від 08 травня 2015 року № 143, Херсонської обласної клінічної лікарні від 14 травня №№ 344/01-09 та 366/01-09, комунальної установи «Херсонські авіалінії» №№ 01/117 та 01/118, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 26 травня 2015 року № 1235 та № 1244, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786, орендодавцем якого є:
1.1. Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Чекістів 2а загальною площею 42,6 кв. метра за умови розміщення організації роздрібної торгівлі господарчими товарами терміном на 2 роки, стартова плата за базовий місяць – 1618,57 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18%.

1.2. Херсонська обласна клінічна лікарня:
– приміщення за адресою: просп. Ушакова, 67 загальною площею 10,4 кв. метра за умови розміщення офісного приміщення терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 435,15 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18%;
– приміщення за адресою: просп. Ушакова, 67 загальною площе; 10,9 кв. метра за умови розміщення пункту продажу фітопрепаратів терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 463,35 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15%.

1.3. Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:
– приміщення за адресою: м. Херсон, Аеропорт ЦА загальною площею 2,6 кв. метри за умови розміщення суб’єктів підприємницької діяльності для продажу квитків терміном на два роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 166,52 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка 18 %.
– приміщення за адресою: м. Херсон, Аеропорт ЦА, загальною площею 2,6 кв. метри за умови розміщення суб’єктів підприємницької діяльності для продажу квитків терміном на два роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 166,52 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18 %.

2. Оголосити повторний конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, орендодавцем якого є:

2.1. Комунальний заклад «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, пл. Т.Г. Шевченка, 1 загальною площею 21,3 кв. метра за умови розміщення студії звукозапису терміном на 2 роки. Стартова плата за базовий місяць – 254,0 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 15%.

2.2. Комунальне підприємство Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії»:
– приміщення за адресою: м. Херсон, Аеропорт ЦА загальною площею 6,0 кв. метрів за умови розміщення торгівельних автоматів: кавового, шнекового та пакування багажу терміном на два роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 192,56 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 9 %;
– приміщення за адресою: м. Херсон, Аеропорт ЦА загальною площею 13,75 кв. метра за умови розміщення місця торгівлі друкованими виданнями терміном на два роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 422,90 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 10 %.
– приміщення за адресою: м. Херсон, Аеропорт ЦА, загальною площею 2,6 кв. метри за умови розміщення суб’єктів підприємницької діяльності для продажу квитків терміном на два роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 166,52 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 18 %.

2.3. Херсонський обласний центр народної творчості:
– приміщення за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 16 загальною площею 18,1 кв. метра за умови розміщення службового офісу терміном на 2 роки. Стартова плата за базовий місяць – 216,67 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 3%.

3. Зняти з конкурсу з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, у зв’язку із неподанням заяв на оренду приміщення, орендодавцем якого є:

3.1. Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Українська, 81 загальною площею 16,0 кв. метрів за умови розміщення кіоску з продажу фармацевтичних товарів терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 810,10 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка –20%.

3.2. Комунальна установа з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради:
– приміщення за адресою: м. Херсон, вул. Ушакова, 47 загальною площею 12,6 кв. метра за умови розміщення службового приміщення Національної спілки журналістів терміном на 2 роки 11 місяців. Стартова плата за базовий місяць – 238,24 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 3%.

4. Затвердити звіти про незалежну оцінку об’єктів на які оголошується конкурс цим рішенням.

5. Повідомлення про оголошення конкурсу розмістити на веб-сайті Херсонської обласної ради.

6. Затвердити такі умови конкурсу:

6.1. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 10 календаних днів після оприлюднення повідомлення про конкурс.

6.2. Для участі в конкурсі учасник подає до обласної ради такі документи (в запечатаному конверті, завіреному на місці склеювання конверта печаткою або підписом заявника з позначкою «На конкурс»):
– заява з запропонованою ціною;
– статут підприємства (копія);
– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (копія);
– свідоцтво платника податку або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія).

6.3. Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати.

6.4. Переможець конкурсу відшкодовує замовнику звіту про незалежну оцінку приміщення витрати, пов’язані із виконанням вказаної вище оцінки.

6.5. Документи на конкурс приймаються протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення про оголошення конкурсу за адресою: 73000, м. Херсон, пл. Свободи, 1, каб. 322, тел. 22-54-08.

7. Доручити постійній комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності визначити переможця конкурсу та надати орендодавцеві рекомендації щодо укладання договору.

8. При визначенні переможця конкурсу постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності у разі незгоди з ціновими пропозиціями учасників конкурсу може прийняти рішення про зняття учасника з конкурсу та запропонувати сесії обласної ради оголосити повторний конкурс на об’єкт оренди.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                                 Т.І. Федько