№ 1281 Про керівника комунального підприємства спільної власності територіальних громад області «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1281

Про керівника комунального підприємства
спільної власності територіальних громад області
«Автотранспортне підприємство
Херсонської обласної ради»

Розглянувши заяву Герасименка С.В. від 15 травня 2015 року про продовження з ним дії контракту на посаді директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад області «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 26 травня 2015 року № 1248, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Подовжити термін дії контракту з Герасименком Сергієм Володимировичем на посаді директора комунального підприємства спільної власності територіальних громад області «Автотранспортне підприємство Херсонської обласної ради» на три роки до дати проведення першої чергової сесії обласної ради після закінчення терміну дії контракту.

2. Доручити заступнику голови обласної ради Федько Т.І. підписати з Герасименком Сергієм Володимировичем додаткову угоду до контракту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                                             Т.І. Федько