№ 1280 Про керівника комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1280

Про керівника комунального
підприємства «Кіновідеопрокат»
Херсонської обласної ради

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 27 квітня 2015 року № 15-885/0/9-15/325, заяву Максимова Є.І. про продовження з ним терміну дії контракту на посаді директора комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 26 травня 2015 року № 1247, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Подовжити термін дії контракту з Максимовим Євгеном Івановичем на посаді директора комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради терміном на три роки до дати проведення першої чергової сесії обласної ради після закінчення терміну дії контракту.

2. Доручити заступнику голови обласної ради Федько Т.І. підписати з Максимовим Євгеном Івановичем додаткову угоду до контракту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови обласної ради                                                        Т.І. Федько