№ 1276 Про надання права оперативного управління нерухомим майном, розташованим за адресою: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 5

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1276

Про надання права оперативного
управління нерухомим майном,
розташованим за адресою:
м. Херсон, вул. Залаегерсег, 5

Розглянувши звернення обласної державної адміністрації від 03 жовтня 2014 року № 15-352-1437/9-14/324, від 02 березня 2015 року № 70-447/0/9-15/324 щодо надання в оперативне управління комунальному закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради приміщень, розташованих за адресою: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 5, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності від 23 жовтня 2014 року № 1010, постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення від 27 травня 2015 року № 43-11, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити право оперативного управління нерухомим майном, розташованим за адресою: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 5, комунальною установою з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради.

2. Надати комунальному закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради право оперативного управління нерухомим майном, розташованим за адресою: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 5.

3. Керівникам комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради та комунального закладу «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради здійснити дії щодо припинення та прийняття права оперативного управління вказаним майном у відповідності до норм чинного законодавства, копії актів надати до обласної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення і соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

Заступник голови
обласної ради                                                        Т.І. Федько