№ 1273 Про внесення змін до рішення XLVI сесії обласної ради V скликання від 14 травня 2010 року № 1302 «Про затвердження Програми щодо запровадження обласних стипендій»

У  К  Р  А  Ї  Н  А
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ
XXXV сесії VI скликання

05.06.2015 № 1273

Про внесення змін до рішення
XLVI сесії обласної ради V скликання
від 14 травня 2010 року № 1302
«Про затвердження Програми щодо
запровадження обласних стипендій»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення XLVI сесії обласної ради V скликання від 14 травня 2010 року № 1302 «Про затвердження Програми щодо запровадження обласних стипендій» (далі – Програма), а саме:

1.1. Продовжити термін дії Програми до 2019 року.

1.2. Виключити з Програми додаток 13 «Положення про щорічну одноразову стипендію переможцям ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

1.3. У тексті додатка 9 «Положення про щорічні одноразові стипендії в галузі охорони здоров’я» назви структурного підрозділу обласної державної адміністрації в галузі охорони здоров’я та профільної постійної комісії обласної ради замінити відповідно назвами «Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації» і «постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення».

1.4. Розділ V Програми «Управління Програмою та контроль за її виконанням», окремі пункти її загальної характеристики, таблиці «Ресурсне забезпечення Програми щодо запровадження обласних стипендій», «Щорічні обсяги фінансування Програми щодо запровадження обласних стипендій» і додатки 1, 2, 4, 5, 6, 10, 11 та 12 до неї викласти у новій редакції, а також доповнити Програму новим додатком 13 «Положення про порядок призначення обласної стипендії переможцям обласного конкурсу серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів «Флагмани шкіл Херсонщини» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із засобами масової інформації і з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Заступник голови
обласної ради                               Т.І. Федько

Додатки